Zamilovaná móda aneb Valentýn se blíží…

U nás v České republice dosud nemá svátek svatého Valentýna, nebo-li svátek všech zamilovaných, dlouhou tradici a ani své pevné místo. Starší generace, která je ovlivněná zejména básníkem Karlem Hynkem Máchou, pokládá za svátek lásky především květen. Naopak mladší generace si svátek svatého Valentýna už určitě oblíbila a přijala jej jako příjemné rozptýlení studených dnů.  Je to čas romantických večeří, veselých posezení při sklence vína a příjemných schůzek.
krajkové kalhotky a srdce
Ať už patříte mezi ty, kteří svátek ignorují, nebo dokonce nesnáší, ale naopak si jej užíváte, svátek svatého Valentýna určitě je výbornou příležitostí, jak projevit své city k milované osobě. Můžete jí darovat květiny, výborné sladkosti nebo  třeba i roztomilé dárky. A nemusíte kupovat dárek jen své partnerce nebo partnerovi, je to i příjemná možnost pořídit si třeba něco nového na sebe a udělat si tak sami radost.


Valentýnská móda.

A co si tedy obléknout na Valentýnské rande? Valentýnská móda je rozhodně rozmarná a vášnivá! Ale nebudeme se tentokrát zabývat samotnými šaty a začneme rovnou od základu, tedy od spodního prádla.

K lásce a romantice patří samozřejmě oblíbená a milovaná stále nesmrtelná krajka. Pokud nejste romantik, ale „veselá kopa“, pak zvolte prádlo s vtipným potiskem. Srdíčka, pusinky, andílci, nebo dokonce lechtivé obrázky jsou o svátku všech zamilovaných rozhodně na místě.
žena v červeném spodním prádle
A co barvy? K Valentýnu, lásce a vášni samozřejmě patří smyslná rudá, pro romantické duše jemná růžová, nebo sametově bílá. Pokud Vám tyto barvy připadají jako až moc velké klišé a rozhodnete se improvizovat, zvolte třeba prádlo v barvě šampaňského, které vypadá luxusně. Chcete-li vyzkoušet něco úplně nového, pak vsaďte na  tyrkysovou, která je opravdu neokoukaná, ale hodně zajímavá barva.  Rozhodně však nic nepokazíte prádlem v klasické černé, které sluší každému.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli barvu, krajku, nebo jiný materiál, důraz bychom však rozhodně měly klást na kvalitu. Vyšší cena se Vám v tomto případě rozhodně vyplatí. A samozřejmě myslete na to, aby prádlo vždy perfektně sedělo a bylo nám maximálně pohodlné.

Zamilovaná móda aneb Valentýn se blíží…
4.5 (90%)2

zijesjenjednou.cz