Nejpodivnější sexuální praktiky

Za zavřenými dveřmi ložnice se kolikrát dějí věci, o kterých někdo z nás nemá ani páru. Každému chutná něco jiného, to však neznamená, že každý chce ochutnat všechno. Mnoho lidí však hledá něco nového, čím by si mohli sex okořenit a zpestřit. Nevšedních sexuálních praktik existuje celá řada. Je jen na partnerech, jak se k nim postaví. Pokud ovšem jeden z nich najde odvahu přiznat se k tomu, co ho vzrušuje.
svlékání košile
·         HAFEFILIE, neboli milované tkaniny. Lidé pociťují vzrušení a rozkoš při doteku látek. A to nejen hedvábí a sametu, do extáze je může přivést i džínovina.

·         URSUSAGALMATOFILIE, neboli plyšoví medvídci. Milovat se s plyšáky, dotýkat se jich a mazlit se s nimi až do vyvrcholení je pro některé lidi běžné.

·         BDSM, neboli bandáž, disciplína, sadismus a masochismus. Tato odchylka spočívá v poutání milence různými pouty, provazy, páskami, a následné jeho trestání bičíkem nebo rákoskou.
hračka želízka
·          ABLUTOFILIE, neboli vodní hrátky. Lidé dosáhnou vyvrcholení pouze, když se ponoří do horké vody. Čím teplejší, tím bouřlivější orgasmus.
spánek s růží
·         FORMIFOLCILIE, neboli mravenci a žížaly. Lidé najdou potěšení v intimním kontaktu s živočichy.

·         ODORISTIFOBIE, neboli kancelářská židle. Takovéto kancelářské přesčasy, kdy se můžou očichávat židle a vše, co přišlo do styku s ženským přirozením, odoristé vyhledávají.

·         OSFREZIOFILIE, neboli posedlost vůní. Lidé jsou vůní přímo posedlí, a vyhledávají ji právě proto, aby se vzrušili.

·         SYMFOROFILIE, neboli dálnice a silnice. Kýžené vzrušení těmto lidem přinese pouze pohled na automobilovou nehodu.

·         HIRSUTOFILIE, neboli chlupatá vášeň. Lidé jsou fascinováni lidským ochlupením a tak si vybírají co nejvíce zarostlé partnery, kteří jim zaručují patřičné vzrušení.

·         KOPROFILIE, neboli výkaly. Záliba v lidských výkalech, jejich čichání, roztírání nebo dokonce pojídání je pro mnoho z nás nepředstavitelná, jiným však dělá dobře.

·         FACIALFOBIE, neboli sperma v obličeji. Muž ejakuluje na tvář milenky.

Nejpodivnější sexuální praktiky
3.8 (76%)5

zijesjenjednou.cz