Barevné vlasy jsou hit letošní podzimní sezony

Jaké jsou letošní novinky ve světě barvení vlasů? Vlastně téměř cokoli. Móda se posunuje dopředu a s ní i technologie. Žádná barva dnes na vlasech není tabu, a pokud máte dost odvahy, můžete zapůsobit jakýmkoliv odstínem, kombinací i barvami.
barvené vlasy
Zatímco v létě byly módní pastelové nenápadné barvy, které působily jako vymyté, dnes je móda zase trošku jiná. Zajímá vás, jaká? Podívejte se na naše tipy.

·         Ombré efekt do ztracena
Nejlépe v šedých odstínech. Skutečně, šedé vlasy jsou poslední roky in a právě teď je nejnovějším hitem splývavá barva od kořínků po konečky nebo naopak tmavá šedá v bílou barvu, světle šedá v tmavou nebo dokonce černou. Kovový odlesk, netradiční barva, nebo podbarvování. Všechno je dovoleno.
černorůžové vlasy
·         Trendy odrosty
Ještě před pěti lety byly odrosty pasé, ale dnes jsou v módě. A nejde jenom o zesvětlené brunetky, naopak, můžete vyzkoušet jakoukoli barvu – do tmavých vlasů ale vždy jen světlejší barvy. Je to spojeno s tím, že se líčení, retuše, fotografie ale také vlasy a barvy očí vrací do módy přírodních odstínů. Proto se právě teď mluví tolik o návratech ke kořenům, k přirozeným barvám a odstínům, které jsou vaším vlasům vlastní. To ale neznamená, že je barvení vlasů konec – právě naopak.

·         Barvy citrusů
Pomerančová, citronová, grepová – to je právě teď ve světě vlasů in. Jediná nevýhoda je, že se intenzivní barva velmi rychle vymývá. Intenzivní kanárková žlutá nebo mandarinková oranžová jsou pestré syté barvy, kterých si v davu každý všimne.

·         Pastelové vymyté barvy
Pokud ještě nemáte tak velký odrůst, nebojte se, pokud barva vypadá vymytá světlejší. I to je hitem letošní sezony.
nahá žena s červenými vlasy
Jak o vlasy správně pečovat doma?
Dobře vám radíme, abyste si o každé barvě či markantní změně na vašich vlasech popovídali s kadeřníkem. Kolorista nebo jiný specialista vám dokáže namíchat barvu na míru přesně pro váš odstín pleti, který by zvýraznil vaše rysy a umožnil vám připadat si výjimečně. Avšak pokud si právě teď nemůžete kadeřníka či barvy dovolit, jistě využijte barevných tužidel, šampónů, nebo také sprejů na vlasy.

Barevné vlasy jsou hit letošní podzimní sezony
2.7 (53.33%)3

zijesjenjednou.cz