Za zábavou až do oblak

Hvězdy jako na dosah, luxusní prostředí, netradiční bar ve výšce, výhled na Times Square a výborné pití se skvělou zábavou. To je budova St. Cloud.
Panorama, kterým se můžete z výhledu z baru kochat, nabízí výhled na rozzářené město New York, které nikdy nespí, vždy je plné života a vždy je tu co vidět a co zažít. Poklidné a neměnné panorama je něco, co by chtěl z výšky za zvuku hudby a popíjení drinků a koktejlů na baru zažít asi každý z nás. To je ideální konec jakéhokoli dne, ať už je před vámi ranní vstávání do práce, nebo poklidný víkendový den, kdy si můžete dovolit zůstat venku do časných ranních hodin a dospat další den.
cocktail drink
Bar St. Cloud je dnes považován za kultovní. Nachází se na samotné střeše budovy, která je luxusním hotelem v centru města. Jmenuje se Knickerbocker a podle městské legendy je právě tento hotel se svými bary místem, kde se zrodil drink Agenta 007 Jamese Bonda, suché Martini.

V posledním roce se zájem návštěvníků, ať už zvědavých šmejdilů, ale také turistů a stálých zákazníků zvětšil na téměř neúprosnou úroveň. Z toho důvodu musel tento bar vytvořit  rezervační systém zvlášť na víkendy a pátky, ale dokonce i přes týden je občas nemožné se sem bez rezervace dostat. Proto pokud plánujete výlet do New Yorku a budete mít večer čas navštívit Manhattan, nezapomeňte si alespoň dva týdny předem zavolat a požádat o rezervaci, jinak je dost dobře možné, že se na vás nedostane.
alkoholický drink
Tuto budovu a potažmo bar na její střeše proslavily hlavně celebrity, které sem zašly nebo zde platily za stálé hosty. Z příkladů uveďme například nově zvoleného prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa. Prezident Trump se zde vyskytl někdy v roce 2015 a dal v tomto klubu jeden televizní rozhovor. Efekt celebrit zafungoval a St. Cloud se rázem dočkal velké oblíbenosti. Trump však není jediná slavná osobnost, která zde chodila. Dokonce i slavný televizní režisér Woody Allen zde býval za štamgasta.

Za zábavou až do oblak
3.5 (70%)4

zijesjenjednou.cz