Žiješ jen jednou

Vykřičte své štěstí stylově!

Ve všech těch filmech a knihách, které jste kdy četla, se svatba představila jako tenhle kouzelný den radosti, štěstí a pohody. Na jaké filmy jste se to dívala, ptáte se? Vždyť přípravy na Váš kouzelný den jsou jen samý stres a nervy na pochodu. Chodíte spát jen za pomoci prášku na spaní a ve snech Vás škrtí svatební vlečka. Nalezněte konečně klid!svatební oznámení
Svatební oznámení Gold Press Vás konečně upokojí. Spěte zase pár nocí klidně díky jedné z nejdůležitější svatební položky. Zdá se, že všechno ohledně Vašeho velkého dne se spiklo, aby Vás mohlo strašit ve snech. A to není pravda!
Vytvořte si představu o svém ideálním svatebním oznámení a zbytek nechte na profesionálech. Zvolte vše od barevných kombinací, přes velikost až po materiál a výsledkem Vám bude krásné, precisně vyhotovené svatební oznámení na míru. Že nevíte, co by se Vám mohlo líbit?
Žádný problém. Dojděte si pro inspiraci k desítkám již vyhotovených návrhů a jednoduše si z nich vyberte ten pravý. Zda ho pak použijete beze změn nebo s opravami je jen na Vás!
Jde Vám hlava kolem z věcí, které se ještě musí dodělat, objednat a zařídit. Dort, šaty pro družičky, stuhy na židle pro svatebčany. Seznam se stále prodlužuje a pojídá Váš čas i nervy. Nepřidávejte k tomu nekonečnému listu starostí ještě jednu další. Zvolte si oznámení, na které budete i Vy sama pyšná!novomanželské oznámení
Až se za několik desítek let ohlédnete za zábleskem vzpomínek svatebního dne, uvidíte mnohé. Roztrhla se Vás stuha na šatech, družička skončila zmožená pod stolem a jídlo ve Vás mizelo jako nic. S odstupem času ovšem už víte, že na ničem z toho vůbec nezáleželo. Že jediné pravé štěstí i po těch letech usíná po Vašem boku a jste šťastná.
Pak otevřete svatební album a tam bude svatební oznámení. Stejně krásné, precizní a stylové, jako bylo i na Váš svatební den. Je to upomínka na radost a smích toho dne, nehledě na nepovedené dortíky.
Zapomeňte na povinnosti, vyberte si správné oznámení a konečně začněte žít život, pak jakém jste vždy toužila!