Vířivka – v létě chládek, v zimě horko

Pokud uvažujete o pořízení vířivky, určitě byste se měli podívat na naše tipy, proč tak učinit. Nejenom že uděláte mnoho pro své zdraví, ale pomůžete také své psychice. Blahodárné účinky zdaleka nejsou jenom fyzické.
bazén s vířivkou
1.       Soustřeďte se sami na sebe
Bohužel vás technika může dohnat i zde. Některé telefony jsou dnes již voděodolné. Ale ne každý z nás si jej může dovolit nebo je příznivcem právě této značky. Proto je ideální vířivka pro ty, kteří beze svého telefonu nedají ani ránu. V teplé bublající vodě, která je zaměření na masáž svalů, určitě nebudete chytrý telefon riskovat.

Odpočinou si jak vaše oči, tak i vaše myšlenky. Telefon s sebou vůbec do místnosti neberte – však oni bez vás těch pár desítek minut vydrží.

2.       Blahodárné účinky na svaly a klouby
Denně namáháte své svaly, klouby, celé tělo. Můžete si ve vířivce nastavit potřebné masážní trysky a nechat své tělo v područí šikovného stroje, který vám rozmasíruje všechna zákoutí zad, nohou  a rukou, která potřebujete uvolnit. Voda vás navíc nadlehčuje, což ulevuje vašim kloubům.
vířivka na zahradě
3.       Pro celou rodinu
Je vhodná pro lidi všeho věku, také pro vaše děti, pokud jsou s doprovodem. Můžete zde požádat třeba oslavy narozenin a navíc máte vždy ideální místo na to, abyste byli s partnerem nebo partnerkou ve dvou. Vířivka je zaručená romantika, zvlášť když přidáte nějaké to víno nebo ty správné květiny, polštáře, osvětlení a atmosféru. Je to jenom na vás, jak vlastní vířivku vyžijete.

4.       Soukromí
nemusíte za masážemi a vířivkami jezdit do Wellness center nebo do lázní. Můžete si užít vlastní masážní vanu s teplou vodou v pohodlí svého domova. A navíc si můžete užít této relaxace, kdykoli se vám zachce. Žádná časová omezení ro vás neplatí. A výhodou je i to, že můžete po relaxaci rovnou jít spát nebo dále relaxovat.

Vířivka – v létě chládek, v zimě horko
4 (80%)2

zijesjenjednou.cz