Žiješ jen jednou

Univerzální mikina pro volný čas i sport nesmí chybět v žádném šatníku

Každý z nás má jistě oblečení, ve kterém nejraději tráví volný čas, ať už při sportu, procházkách, setkání s přáteli, cestování a dalších aktivitách, při kterých je pohodlný oděv nezbytný. Ne všichni si ho umíme vhodně vybrat vzhledem k daným aktivitám. O to, abychom se při sportu zbytečně nepotili, nebo nám naopak v horách nebyla zima, se dokonale postará mikina craft, jejíž úžasné vlastnosti vyvinuli švédští odborníci, kteří zkoumají vlivy působící na prádlo v různých klimatických podmínkách, zabývají se testováním použitých materiálů a neustále pracují na jejich zdokonalení. Jde směsi obsahující převážně polyester, polyamid, bavlnu v některých je také použitý podíl hřejivé vlny a fleecu.
Dva kluci na bruslích-kluziště
Vybrané produkty disponují až třemi termoizolačními vrstvami, jež udržují tělo v teple, a zároveň odvádějí pot. Komfort jim zajišťují i všité potní panely s maximální ventilací. Moderní střihy pánských, dámských i dětských mikin splňují současný módní trend zajímavými prvky, jako jsou kombinace různých materiálů, citlivé ladění barev a detaily prošívání, nebo použití stahovacích šňůr, reflexních prvků a praktických otvorů pro palce ve spodní části prodlouženého rukávu. Pro pohodlný a volný pohyb doporučujeme volnější střihy s raglánovými rukávy.
Muž s kapucí na hlavě
Tepelnou ochranu šíje zajišťují vyšší stojáčky a také milovníci kapucí si u nás přijdou na své! Najdete je ve všech třech kategoriích naší nabídky, přičemž u všech produktů jsou momentální akční ceny a slevy. Příjemná je i nabídka dopravy zdarma. Využijte této příležitosti a objednejte sobě, nebo svým blízkým kvalitní a slušivou mikinu, která vás bude provázet po většinu vašeho volného času, protože většinu z těchto produktů můžete díky jejich perfektním vlastnostem nosit jako klasickou bundu, jež vás zahřeje, a navíc vám dodá ten správný styl.