Žiješ jen jednou

Ubytování v Lednici

Jestli jste se rozhodli strávit volné chvíle na Moravě, není nic lepšího, než ubytování v Lednici a okolí poznávat na kole nebo pěšky.
Říká se, že ten, kdo na Moravě nenavštívil vinný sklep, jako by na Moravě nebyl. Proto vás srdečně zveme do našeho vlastního, který vám rádi otevřeme, pokud jste skupinka třiceti až sta lidí. Náš sklípek je vhodný pro konání firemních akcí, nebo rodinných oslav.
moderní hotelový pokoj
Užijte si lahodná vína v originálním prostoru, kde vám váš čas zpříjemníme naší vyhlášenou kuchyní, cimbálovou muzikou, someliérem řízenou degustací, ochutnávkou slivovic a dalšími atrakcemi, které jsme schopni na vaše přání zařídit.
Jsme schopni připravit celodenní stravování účastníků vaší konference na klíč. Nabídneme vám celou řadu bufetů, rautů a servírovacích menu.
Zajistíme grilování selete, pravou moravskou zabíjačku v naší zahradní restauraci nebo řízenou degustaci. Pro vaše hosty připravíme osvěžující coffee breaky, není problém naplánovat podle vašich přání ochutnávku slivovic, rumů, návštěvu originálního vinného sklepa nebo třeba prohlídku zámku Lednice a ostatních památek UNESCO.
Pokud jste si náš hotel vybrali pro svůj dokonalý svatební obřad, budeme jen rádi.
Cítit se budete jako královští novomanželé, protože vás okouzlí nekonečné výhledy do přírody, nádherná francouzská zahrada a na dosah ruky významné kulturní památky.
hotelová snídaně
K uspořádání vašeho velkého dne vám nabízíme krásné vnitřní i venkovní prostory, luxusní apartmá pro novomanžele, perfektní gastronomii.
Zde si můžete zajistit svatbu ve velkém stylu, nebo jen malé příjemné posezení s rodinou a nejbližšími přáteli. Svatbu vám připravíme v jakémkoli stylu a to včetně obřadu.
Dle přání vám zajistíme sál, koordinátorku, výzdobu i kompletní menu svatební hostiny.
Jestli si chcete u nás jen odpočinout v novém privátním wellness, nabízíme moderní vířivou vanu, infrasaunu, finskou saunu až pro 6 osob a širokou nabídku masáží.