Žiješ jen jednou

Ty nejlepší zážitky, které Vám zajistíme právě my

Už nějakou dobu přemýšlíte, že byste s přáteli chtěli zažít něco nového, že byste chvíli upustili od posezení v parku nebo nudného popocházení od ničeho k ničemu. Přemýšlíte kam s přáteli vyrazit, abyste zažili něco nového, co Vám otevře brány k úplně nové zábavě, kterou si užijí opravdu všichni členové Vaší party.
přátelé v parku

Už jste slyšeli o nejrůznějších únikových hrách, které jsou opravdu velmi kvalitní zábavou nejrůznější věkové kategorie. V našich hrách si budete moct procvičit nejrůznější logické myšlení a uvažování, ale také spolupráci se svojí partou, která Vás jistě sblíží. A jak takové únikové hry u nás fungují? Domluvíte se svými blízkými přáteli, se kterými chcete naše dobrodružství prožít a společně si vyberte hru, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete si vybrat nějaké lehčí detektivní hry či nějakou lehčí hororovou verzi, na kterou budete ještě dlouhou dobu vzpomínat.
ztracený

Ideální dárek, který potěší téměř každého člověka

Chtěli byste svému blízkému člověku věnovat nějaký originální dárek, který by si jen tak sám nepořídil, ale nevíte, kam se obrátit? Tak v tom případě Vám pomůžeme právě my! Nabízíme prvotřídní zábavu, kterou rozhodně jen tak někde nenajdete. Jen my nabízíme escape games, které rozhodně nikde jinde nenajdete. Kvalitní zábava, za tak nízké ceny Vás jistě velmi potěší. Pokud hodláte návštěvu k nám darovat někomu blízkému, můžete využít možnost kvalitního zabalení dárku, který bude tajemný už na první pohled a člověk, který jej bude rozbalovat bude na naše únikové hry správně naladěný už od začátku. Už nekupujte zbytečnosti, které nikdo neocení, ale věnujte svým blízkým něco opravdu originálního, na co budou ještě opravdu dlouhou dobu vzpomínat.

Kontaktujte nás a zařiďte si nevšední zážitky, ke kterým se budete s Vašimi blízkými či s Vaší rodinou velmi rádi vracet.