Trapasy se stávají


Mladá žena, která prochází uličkou v obchodě, se zaujetím sleduje zboží v regálech. Když tu ji zastaví známá. Očividně se ty dvě dlouho neviděly a úsměvy na tváři prozrazují, že jsou rády, že se setkaly. Ovšem než začaly štěbetat o událostech, které se přihodily během doby, co se neviděly, rozhovor byl záhy ukončen. Stačil jeden jediný dotaz. „Jé, vy čekáte miminko?“. Žena, na kterou dotaz směřoval, zrudla ve tváři a dost drsně odpověděla, co jí je do toho. Rozhovor skončil. Proč?  Inu jednoduše. Došlo zde k menšímu trapasu. Žena nebyla těhotná, ale obézní. Navíc doteď jí to nijak nevadilo, ale tohle už byla poslední tečka.

proces hubnutí

Důvod ke změně

Můžeme se sice omlouvat, že k tomu máme sklony a všichni v rodině nebyli nikdy hubení, ale v podstatě na tom, jak budeme my vypadat, si poneseme podíl viny rozhodně sami. Někdy nás ale taková fráze může nakopnout, abychom začali se sebou něco konečně dělat. V první řadě by bylo dobré se zaměřit na cukry. Ty jsou totiž snad úplně všude, ale díky tomu, že nemají výživovou hodnotu a škodí nám, tak je nepotřebujeme pojídat o sto šest. Bohužel zrádné jsou i light potraviny, které obsahují velké množství sladidel. Jenomže pak není divu, že se snadno projeví cukrovka. Je třeba jídelníček upravit správným směrem. Dále můžeme do svého životního běhu zapojit produkt Sibutramin, který se svým složením je skutečný bojovník pro lidi s nutriční obezitou. Složení a balení http://www.rychle-hubnuti.to/zbozi/5-sibutramin-20mg-30ks.html je celkem běžně dostupné a pomáhá snižovat tělesnou hmotnost tím, že dotyčný má pocit sytosti, a to již po poměrně malé porci.

nadváha

Rozhodující může být glykemický index

Pokud bude mít potravina nižší hodnotu glykemického indexu (GI), tím je složitější pro tělo získat energii, ale na druhou stranu je daná surovina vhodná pro konzumaci v redukční dietě. Není to sice jednoznačné, jelikož každý reaguje jiným způsobem, ale ve většině případů je to tak.

  • Čím nižší hodnota GI, tím je suroviny výhodnější pro hubnutí a hladina cukru v krvi zůstává stabilní.
  • Čím vyšší hodnota GI, tím je to logické nevhodné ke konzumaci v dietním stravovacím režimu a bohužel je to znát i na hladině cukru, která bude zákonitě kolísat.

Ohodnoťte příspěvek

zijesjenjednou.cz