Žiješ jen jednou

Svatba aneb velká událost

Svatba je vždy velkou událostí v životě. V dnešní době se pro ni rozhodne jen málo z nás, a proto by měla být podobná událost opravdu významná a doladěná do posledního detailu. Tento velký den však přináší mnoho úskalí, rozhodování a také plánování a proto se snažíme v každém ohledu zpříjemnit Váš vysněný den, abyste si jej i Vy mohli naplno jako novomanželé užít a s radostí vzpomínat na každičký okamžik s úsměvem na rtech.

prostřený svatební stůl někde na pláži, výrazné květiny na stole, prostřeno na bílo

Na ten okamžik se nikdy nezapomíná

Na Váš velký den už nikdy v životě nezapomenete. Měli bychom proto tuto chvíli mít naplánovanou do posledního detailu. Ono se to někdy řekne, že to nic není, ale jakmile začnete s přípravami, bude Vám jasné, že mohou trvat i více jak rok. Navíc jsou krásná místa mnohdy obsazená, a proto jsme zde – naše agentura, která se všemi přípravami pomáhá.
kytice z růžových květin a na ní jsou položené dva snubní prsteny

Co vše pro Vás a Váš velký den můžeme udělat?

1. Zajistit místo

2. Zajistit termín

3. Zajistit občerstvení, naplánovat degustace a menu

4. Vytvoříme kompletní koncept, doladíme barvy, styl

5. Naplánujeme návštěvu salónů, vizážistky kvůli make-up, kadeřnictví kvůli účesu

6. Vytvoříme harmonogram dne

7. Zajistíme zábavný program, hudbu

8. Catering, moderování, obřad, administrativu.

9. A mnoho dalšího. Vše závisí na vzájemné dohodě.

10. Zajišťujeme také veškerý program během dne, podáváme informace svatebčanům a organizujeme chod celého dne. Samozřejmě jsme po ruce vždy i novomanželům.

Ø A jak je to s cenou?

Ø Svatební koordinátor cena je však rozhodně přijatelná pro každého. Stanovuje se na základě konkrétních požadavků. Odvíjí se tedy od vykonané práce. Záleží na velikosti, počtu hostů a objemu zařizování. Pro každého tedy může být konečná suma odlišná. Nebojte se však ozvat předem. Rádi zpracujeme základní ceník dle Vašich představ a požadavků.

Užijte si Váš velký den naplno bez zbytečného stresu a napětí. Všechno vyřizování můžete nechat na nás a můžete se soustředit pouze na svou lásku a na Vás dva, protože jenom o Vás dvou je celý tento den.

5/5 - (1 vote)