Žiješ jen jednou

Svaly se vám budou hodit více než tuk

U žen to není tak nevyhnutelné nebo až tolik časté, ale muži by měli dbát na to, aby jejich tělo bylo pokryté svaly a nikoliv tukem. Je to totiž pro muže typické a naprosto mužské, že jsou sportovní typy a dbají na to, aby neměli ve třiceti pivní pupky. Ovšem za cestou ke svalnatému tělu stojí několik zásad, kterými by se každý muž, který o ně stojí, měl každopádně řídit:
muž se řetězem

1.     Hlídání jídelníčku!Nepostradatelnou součástí ani ne hubnutí jako docílení svalů, je jídelníček, který je upravený tak, aby se v příjmu potravin vyskytly složky, které jsou chudé na tuky a bohaté na bílkoviny.
2.     Cvičení!Nejzásadnější a nejvíce podstatnou částí při tvorbě svalů, je jejich nabírání. A to získáte jen díky posilovaní a pravidelnému cvičení, které musí být doplněné následným příjmem proteinů a bílkovin. Cvičení s činkami se musí střídat s kardiem, aby byl docílený správný efekt.
3.     Svaly jsou těžší než tuk!Možná se vám nebude zamlouvat váha, ale vůbec se jejími čísly neřiďte. Není totiž podstatné to, kolik vážíte, ale co za váhu vaše tělo obsahuje. Samozřejmě je svalová hmota vždy těžší, takže na dietu zapomeňte!
muž v tílku

Ženy svalovce milují

Co ženy na mužích přitahuje už od prvního pohledu, jsou jejich svaly. Je bezpochyby nad slunce jasnější, že žena se otočí za každým mužem, na kterém je očividně znát, že je vypracovaný a aktivní způsob života mu nejen vyhovuje, ale ho i baví. Muži s pupkem a nadváhou, jsou totiž pro ženy nelákavým úlovkem už jen z toho důvodu, že vědí, jak by jejich způsob života vypadal, kdyby takového muže měly doma.
Pokud si tedy chcete ženu získat a zapůsobit na ni, vaše práce a za ní dlouhá cesta za vašim vypracovaným tělem, je přesně to, co byste měli absolvovat.

Pro rychlejší efekt si najděte trenéra

Nutriční poradce nebo trenér, vám může rychleji pomoci dopracovat se k vašemu cíli. Pod jeho vedením budete cvičit a jíst potraviny přesně tak, jak je to důležité, a hlavně tak, aby vše fungovalo, jak má. Budete mít nastavenou přesnou sestavu tréninkového cvičení, dohled nad vašim jídelníčkem a celkovou psychickou podporu v tom, abyste při neúspěchu nevycouvali z vašich prvotních plánů, ale byli odhodlaní a vytrvali, protože to přináší ovoce.