Žiješ jen jednou

Spadnout do dluhové pasti nemusíte

Mnoho z nás si jistě pamatuje na „půjčkové období“, kdy banky půjčovaly a půjčovaly, a to na cokoliv, nebylo na dovolenou? Půjčilo se. Nebylo na vánoční dárky? Půjčilo se. A tak pořád dokola, ale najednou jste dostali výpověď z práce, a co teď? Sotva zaplatíte nájem, nezbytné poplatky, jídlo, a na splátky nezbývá. Nejhorší, co můžete udělat je „hrát mrtvého brouka“ a přestat platit úplně.
krásný dům s bazénem.jpg
Na začátku Vám budou chodit upomínky, za chvíli chodit přestanou, chvíli je klid, ale nebojte se, společnosti, kterým dlužíte, na Vás nezapomněly, jen předávají věc soudní cestou k exekutorům, a to už je „těžší kalibr“.Pokud to chcete nechat dojít tak daleko, jednoho dne Vám zaklepe exekutor na dveře, dnes už do Vašeho bytu smí vstoupit, i když nejste doma, a olepí Vám věci, které mají i minimální hodnotu. To znamená, že si je také brzy odveze do dražby, a peníze z ní použije na umoření dluhů.
Nenechte to dojít tak daleko a využijte možnosti nebankovní americké hypotéky, jistě namítnete, „a to se mám znovu zadlužit?“. Americká hypotéka však umí víc věcí a zcela jistě Vám pomůže:
– pokud máte více půjček, můžete je touhle formou zkonsolidovat, americká hypotéka totiž není určená jen na bydlení
– splácet jí můžete dlouhou dobu, klidně i 25 nebo 30 let
– u americké hypotéky se nesetkáte s „nelidským“ úrokem, úroky bývají nízké
platební neschopnost.jpg
Jedna věc u americké hypotéky je ovšem téměř nutná, většina nebankovních společností jí požaduje – a to, že musíte Vy, nebo Vaši blízcí, vlastnit nemovitost, kterou můžete ručit. Pokud jí nemáte, budete muset prokázat opravdu dostatečné příjmy, podle toho, jakou částku chcete půjčit, nebankovní společnosti sice nabízí půjčky třeba i pro maminky na mateřské, ovšem tam se nejedná o vysoké půjčky, pro ty jsou dostupné jen nižší půjčky.
Pokud tímhle způsobem chcete vyřešit svou dluhovou „past“, je ideální, pokud nemovitost vlastníte a jste ochotni svou nemovitostí ručit.

5/5 - (1 vote)