Žiješ jen jednou

Servis elektrocentrál

Tyhle mašiny jsou mnohem důležitější, než byste si mysleli. Jak dostanete elektrický proud do míst, kde nic není, je tam jenom příroda? Na takových místech se většinou pořádají kulturní akce, festivaly, koncerty a tak dále a určitě se neobejdete bez proudu. Pro většinu lidí elektřina je v dnešní době samozřejmá. Všechno jede na el. proud, proto o tom nikdo ani nezačal polemizovat v tom směru, co by se stalo, kdyby nebyl. Bereme to jako samozřejmost, ale bez elektřiny bychom toho asi moc nezvládli. Nic by nefungovalo. Vaření, ohřev vody, televize, žárovky a mnohem více, takže bez pochybností určitě byste měli dávat dobrý pozor a vážit si toho, že tomu tak je.

130kva_01

Když ale není nikde žádná zásuvka a připojení, tak se musí na místo dovést elektrocentrála. Ta se dá buď pronajmout, nebo si ji můžete zakoupit je na vás, co se vám vyplatí více, jestli koupit nebo pronajmout, ale určitě u nás můžete udělat obě dvě věci, to si pište. My nabízíme právě servis elektrocentrál, abyste nemuseli mít starosti. Vždy jednou za čas se na všechno podíváme, vyzkoušíme to, otestujeme a vy budete v klidu, že vše funguje správně.

70kVA ultrasilent

Naše služby

Našim klientům nabízíme maximum, co jde. V našich službách jsou zahrnuty záležitosti, jako je servis, dovoz na místo a zapojení, pronájem dalšího příslušenství, můžeme vám vše půjčit, vy si ji sami můžete odvést, to nám také nevadí, pokud máte ty možnosti a chcete ušetřit nějaké peníze, dále zapojíme vše do sítě. Máme profesionálně proškolené techniky, kteří všechno umí udělat rychle, správně a opravdu bez problémů, také vám poradí. Nebojte se, pořád budeme na drátu, takže kdykoliv byste měli nějaký problém, tak se nám můžete ozvat a my se vám jej pokusíme pomoci přes telefon vyřešit nebo pošleme pohotovostního technika, ale to se moc často nestává, většinou jde všechno opravdu jako po másle.