Žiješ jen jednou

Samonosné schodiště jako stylová součást interiéru

Řešíte právě otázku schodiště a nejste si jistí, jakou variantu do svého interiéru vybrat? V poslední době se stále častěji uplatňují moderní samonosné varianty, které se vyrábějí z kvalitních dřevěných materiálů. Mezi nejoblíbenější materiály patří masivní dřevo, konkrétně dubové a bukové. Naopak materiál, jako je smrk, se příliš nevyplatí, protože se rychle opotřebovává. Jak buk, tak dub můžete nechat zpracovat různými způsoby. Někteří klienti preferují přírodní podobu, kdy dojde pouze k lakování nebo voskování. Pokud se vám dřevěné provedení nelíbí, můžete vyzkoušet také třeba mramor, sklo anebo umělý kámen. Jak bude vaše nové schodiště vypadat, záleží zkrátka pouze a jen na vás.
červené točité schodiště

ü Kvalitní a trvanlivé materiály
ü Krátká doba výroby
ü Úspora prostoru i financí
ü Ideální do každého domu

schody s černým zdobením zábradlí
Šetří místo i peníze

Samonosné schodiště http://www.kmkdesign.cz/schodiste-samonosna.php vás zaujme velkým množstvím výhod. Lidé oceňují to, že nemusí řešit žádné podpůrné nosné konstrukce, díky čemuž ušetří spoustu cenného prostoru pod schody, který mohou dále využít. S tím souvisí i velká úspora ceny, protože jak jistě tušíte, podpůrné konstrukce nejdou zadarmo ani dodávány v ceně. Ušetříte tak tedy nejenom svůj cenný prostor, ale také peněženku, a to se přeci vyplatí, že ano?

Výroba nebude trvat víc, jak dva měsíce
Pokud si necháte vyrobit schodiště na míru, což je samozřejmě tou nejlepší variantou, tak můžete počítat s opravdu vysokou kvalitou. Možná máte obavy skrz dobu samotné výroby, následného dodání a montáže. Nemusíte se však ničeho obávat, výroba s následnou montáží nebude trvat zpravidla déle než pouhých šest až osm týdnů. Záleží samozřejmě na náročnosti zakázky, avšak zpravidla lze říci, že jen málokdy se výroba protáhne na dobu delší, jak dva měsíce. Počkat si na kvalitu se zkrátka vyplatí.

5/5 - (1 vote)