Žiješ jen jednou

Reklamní potisky s logem firmy

Mate firmu v začátcích a chybí Vám správná propagace? Nevíte co se svým logem vytvořit, aby to bylo užitečné a přesto Vám to dělalo dobrou reklamu? Máme pro Vás ten správný nápad.  Reklamní potisky na trička. Můžete mít obyčejná trička nebo polokošile. Jak v dámském provedení tak v pánském.  Dále je na výběr z jednobarevného trička nebo z dvoubarevného. Mohou být vypasovaná nebo klasická. Dále je na výběr délka rukávu. Trička bez rukávu nebo s rukávem a dlouhým rukávem. Variant je mnoho, stačí si jen vybrat. Barvy se liší podle zvoleného střihu. V nabídce jsou i dětské velikosti. Trička jsou z velmi kvalitního a pohodlného materiálu. Vhodné do práce, na cesty i jen tak na doma. Někdo je využije i jako pyžamo. Firma nabízí tři druhy potisku.reklamní tričko

  • Nejmodernější je metoda digitálního tisku. Je určena pro větší množství zakázek a rychlejší zpracování. Na tuto techniku se používají speciální inkousty. Používá se japonská technika, která je kvalitní a odolná vůči praní do čtyřiceti stupňů.
  • Druhou metodou je sítotisk, kdy se za pomocí šablony protlačí barva na textil. Menší vzory vyrábí ručně a větší pomocí stroje. Tisk drží na látce dobře a je možné ho prát.
  • Třetí možností je transferový tisk. U něj se vychází z druhé metody, kdy se jen na šablonu nanese navíc lepidlo. Které se pak pomocí žehličky zažehlí na látku. Tato metoda je určena pro špatně držící materiály.
  • Metoda odlišná od tisku je výšivka. Vzor musí být dostatečně kvalitní aby byl výsledek dobrý. Je možné vyšívat přímo na textil nebo na jinou látku, která se pak na tričko připevní.

stačí vymyslet správné logo
Reklamní trička promotextile.cz nabízí spoustu variant. Vybere si zde každý, a když vám nepadnou do oka trička, můžete zvolit něco jiného. Na výběr tu jsou mikiny, vesty, čepice, legíny, froté ručníky i nákupní tašky. Zvolte logo a hurá do toho.

5/5 - (4 votes)