Regenerační přípravek pro změkčení vody

Spousta majitelů bazénů si myslí, že se stačí přece postarat jen o bazénovou vodu a všechno je v pohodě. Jenže ono to není tak jednoduché. Je potřeba se starat nejen o bazénovou vodu, ale o celé bazénové zařízení. Samozřejmě, že je důležité pravidelně kontrolovat bazénovou vodu za pomocí testeru a zjišťovat v jakých hodnotách se pohybuje PH vody a také jestli je bazénová voda dostatečně chlorovaná. Dále je důležité sledovat, jestli se Vám v bazénové vodě či na stěnách nebo dně bazénu nezačínají tvořit povlaky nebo růst řasy.
V případě, že se Vám začnou ve vodě objevovat bílé povlaky či dokonce se začnou tvořit vápenaté krusty na bazénovém zařízení, znamená to, že máte tvrdou vodu a potřebujete vodu změkčit. Takovým kvalitním a spolehlivým změkčovačem je tabletová sůl, kterou můžete využít i na jiných místech než jen v bazénu. Jde o regenerační činidlo, které můžete využít v ionexových kolonách, v domácích úpravnách vody a také do myček na nádobí.
V naší nabídce najdete tabletovou sůl hned o několika skvělých a proslulých dodavatelů, kteří dodávají na trh tento produkt ve velmi vysoké čistotě zbavenou jódu a dalších látek, jde vlastně o naprosto čistý chlorid sodný lisovaný za vysokých tlaků. Velkou výhodou tohoto produktu je jeho snadné dávkování a prakticky nulová prašnost a jeho využití i ve Vaší domácnosti.
Takže pokud se chcete zbavit přebytečného vápníku a hořčíku v bazénové vodě, tak využijte tabletovou sůl, kterou Vám nabízíme v naší rozmanité nabídce přípravků bazénové chemie za velmi výhodných cenových podmínek. Vyberte si z hned z několika druhů, který nejvíce odpovídá Vašim požadavkům. Kromě toho nezapomeňte nahlédnout i na zbytek naší nabídky, kde najdete vysoce kvalitní přípravky bazénové chemie a také samozřejmě kvalitní a spolehlivé bazénové příslušenství.saltpill

Regenerační přípravek pro změkčení vody
4.3 (86.67%)3

zijesjenjednou.cz