Proč nevyděláváte více peněz?

Pokud ani vy nejste spokojeni se svým platovým ohodnocením a přejete si, aby váš příjem byl vyšší, je důležité, abyste se zamysleli nad svou vlastní prezentací a nad některými rozhodnutími, které děláte nebo jste udělali či hodláte udělat.

Možná jste i vy přemýšleli nad tím, jak je možné, někteří vydělávají závratné částky a vy ne. Jak je možné, že některým spolužákům, i když neměli ve škole výsledky jako vy, se daří lépe a mají mnohem větší příjmy než vy.
skříň s oblečením

Většinou jsou tito lidé zdatnými odborníky ve svém oboru. Což vy budete pravděpodobně také. Co vám ale může chybět? Co oni mají a vy ne? Především jsou to vynikající stratégové s vysokou schopností komunikovat. Oproti konkurenci mají vždy promyšlený plán a vždy ví, za co je mohou ostatní ocenit a proč by je ostatní potřebovali a upřednostnili právě před konkurencí.

Možná i vy se musíte nyní zamyslet, proč se vám tolik nedaří. Možná vám poradíme v následujících bodech, kde vám ukážeme nejčastější chyby!


        Shazujete se?

Tuto chybu většinou najdeme u žen. Ženy na sebe upozorní tím, že o sobě pochybují a nevědí, zda určitý projekt či pozici mohou nebo nemohou zvládnout. Často se tak na dané místo nepřihlásí, protože si nevěří a mají pocit, že nesplňují všechny požadavky. Muži proti tomu neváhají a jakmile se jim pozice líbí a splňují alespoň polovinu požadavků, jdou do toho.
pěstování peněz


        Hodně práce zadarmo

I když vás to láká a myslíte si, že neplacená stáž se tváří jako ideální způsob, jak získat zkušenosti, musíte nejprve pečlivě vyhodnotit, zda taková práce vám přinese opravdu tolik zkušeností a dovedností, aby se vám vyplatila. V případě, že vyhodnotíte, že taková práce má smysl, je to skvělé, ale nezapomínejte, že každá práce si zaslouží odměnu!


        Čas jsou peníze

Pokud upřednostňujete osobní schůzky a porady, je to fajn a určitě vás podpoříme v tom, že osobní jednání je nejlepší. Na druhou stranu se scházet kvůli každé maličkosti, která by šla vyřídit telefonicky či emailem, je opravdu ztráta času. A když si vezmete, že čas jsou peníze…

 

Pokud chcete zvýšit svoje příjmy, musíte si začít věřit, nedělat práci zadarmo, a využít každou minutu k tomu, abyste vydělaly další a další peníze!

Proč nevyděláváte více peněz?
2 (40%)2

zijesjenjednou.cz