Žiješ jen jednou

Překvapte oslavence netradiční zábavou

Chystáte oslavu narozenin, firemní večírek, dětský den, či dokonce svatbu? Jistě přemýšlíte nad vhodně zvoleným programem, který by měl zaujmout a pobavit všechny zúčastněné, ať už se jedná o děti, či dospělé. Pokud se chcete vyhnout trapnému pouštění hudby a ohraným soutěžním disciplínám, objednejte kouzelníka z Prahy, v jehož repertoáru se ukrývá nejenom kouzlení, ale i modelování balónků, a dokonce i moderování. Hravě si poradí s celým hejnem neposedných dětí, které dokonale vtáhne do svého zábavného programu a některá kouzla je dokonce i naučí! Právě pro děti si připravil zábavné modelování balónků na přání, které děti, ale i jejich rodiče doslova milují.

Kouzelnická hůlka, kolem poletují hvězdičky

Pro dospělo klientelu přichází tento mladý nadaný umělec s ukázkou takzvané mikromagie, tedy s rekvizitami typu mincí, prstenů, karet, ale na přání klienta také s reklamními předměty firem. Ty nechává za pomocí účastníků akce mizet a zase znovu objevovat k údivu všech zúčastněných. V těchto případech je vždy předem vystoupení konzultováno s cílem vyhovět zákazníkovi ve všech požadavcích na sto procent. Tento typ magie bývá velmi žádán také na svatbách a narozeninách, protože se jedná o kratší, zhruba půlhodinové vstupy, takže celá společnost se posléze může bavit dle vašeho naplánovaného programu (délku kouzelnického výstupu lze sjednat dle vašich potřeb).

Samozřejmostí je i dokonalá příprava, v případě moderování různých akcí, jako jsou plesy, školní akademie, dětské dny, firemní večírky a další akce, kde je třeba skloubit dokonalé znalosti o dané události souběžně s přiměřenou dávkou improvizace a vtipu.

Karty-esa rozložená v řadě

To vše můžete očekávat od talentovaného a kreativního umělce, který se nezalekne žádné výzvy a rád dokonale pobaví vaši společnost. Zkuste pro změnu tak trochu jinou zábavu, v neotřelém a originálním vydání, které se dokonce sami na chvíli můžete stát kouzelníky!