Žiješ jen jednou

Praktické řešení šatní skříně


Jestli se v nejbližší době chystáte navštívit několik prodejen nábytku, abyste si v nich mohli vybrat dokonalou šatní skříň, kterou ještě nemáte nebo jednoduše chcete vyměnit za lepší, je dobré si předem zjistit, o jaký typ skříně máte zájem. Vaší největší prioritou by mělo být místo, které by byla schopna nabídnout a nepochybně i praktickou stránku, která vyplní každý možný prostor, který doma máte.
Vestavené skříně Praha http://www.sten-skrine.cz/ můžou z tohoto hlediska uspokojit i vaše nároky. Jsou nepochybně moderní, stylové, účelové a získáte díky nim tolik místa na vaše oblečení, doplňky, ale i boty, kolik jenom potřebujete.
moderní ložnice

Není nic lepšího než skříně na míru

Nechat si sestavit vaši vlastní skříň, která by dokonale zapadla právě do vašeho interiéru, je to nejlepší rozhodnutí, jaké můžete při výběru nábytku udělat. Zkušení pracovníci, kteří s vámi prodiskutují každý detail a poskytnou vám 3D návrh, váš domov zvelebí přesně takovým typem úložného prostoru, po jakém prahnete.
Není pro nich problém navrhnout i netypický tvar skříně nebo ji dokonce umístit do rohu místnosti, kde by navazovala na další zeď.
Rozhodněte se i vy pro praktický design, který bude nezaměnitelný s jiným nábytkem, protože vám bude doma stát opravdu originální kousek.
bílá šatní skříň

Zrcadlové řešení dveří je pořád na vrcholu

Vestavěnou skříň můžete ve vašem domově využít nejen do ložnice, ale například i do předsíně, kde vám její design poslouží i jako dobrý pomocník. Obzvláště tehdy, pokud si vyberete typ posuvných dveří se zrcadlem, bez kterého nikdo z členů domácnosti nemůže existovat.
Tento design se jednoduše neokouká a pořád patří mezi ten nejvyhledávanější a nejvíce působivý ze všech.
Dejte prostor i vaší fantazii a neváhejte si zvolit stylový nábytek – doplněný o novodobé prvky, které jsou pořád na vrcholu a buďte si jistí, že jen tak „z módy“ nevyjdou.