Žiješ jen jednou

Nový partner pro cesty i stěhování

Víte, proč je dobré vlastnit velkou dodávku, místo malého osobního auta? Protože ji využijete nejen pro nejrůznější odvoz velkých předmětů a stěhování, ale je i skvělá na rodinnou dovolenou. Stačí jen zadní prostor vybavit matrací a máte malý, téměř obytný, vůz na cesty. S dodávkou se můžete vypravit i na jeden nebo dva dny mimo obydlenou oblast, automobil vám poskytne dostatečné zázemí. Zvláště děti takový typ dovolené milují, protože je to pro ně skvělé dobrodružství. Že se vám nechce pro několik týdnů v roce pořizovat nákladný vůz? Nevadí. Můžete si jej vypůjčit.vedlejší silnice.jpg Dodávky Brno půjčovna Maxidodávky mají vše potřebné. Rozlehlý vozový park a několik typů vozů pro každou událost. Vozy jsou pojištěny, vybavené dálniční známkou a připraveny na to, aby se s vámi vypravily i na zahraniční cestu. Nejste si jistí s výběrem? Na místě vám rádi poradí a představí výhody jednotlivých vozů a značek.dopravní systém.jpg

Stěhování za malý peníz
Máte napnutý rozpočet a čeká vás stěhování? Hlídáte si každý výdaj, protože jste si právě sjednali hypoteční úvěr? Pak pro vás máme tip, jak výrazně ušetřit. O stěhování se postarejte sami. Jistě máte v okolí pár ochotných kamarádů, kteří vám pomohou s odnesením těžkých věcí nebo můžete oslovit rodinné příslušníky. Transport na novou adresu si zajistíte s pomocí vypůjčené dodávky. Je to mnohem levnější varianta, než kdybyste daný úkol svěřili profesionální stěhovací firmě.
Přesvědčte se o tom, že v nabídce vozů k půjčení jsou přesně ty vozy, které potřebujete. Snadno si spočítáte, kolik vás stěhování bude stát a můžete si výdaje porovnat s nabídkou a kalkulací http://theses.cz/id/zwl04s/downloadPraceContent_adipIdno_11958 stěhování od profesionálů. Taková úspora může představovat i několik tisícikorun. A to není málo, když vezmete v úvahu, že je dobře připravené stěhování otázkou jen jednoho odpoledne. Pro jaký vůz jste se rozhodli vy?


3/5 - (1 vote)