Žiješ jen jednou

Nový ozdobný prvek do interiéru

Když se řekne interiérová ozdoba, většině lidí se vybaví obrazy, sošky nebo suvenýry z dovolené umístěné ve vitríně. Málokdo by však bral jako výzdobu takovou samozřejmost jako jsou elektroinstalační prvky v čele s vypínači, respektive zásuvkami. Dnes si již můžete tyto na první pohled drobnosti pořídit v mnoha designových variacích z nichž mnohé z nich vám opravdu mohou padnout do oka. Často se skutečně jedná o velice zajímavé kousky, které navíc nejsou o moc dražší, než je běžná elektroinstalace. Stačí si je dobře vybrat.
prodlužovací kabel

Do každého pokoje

Stejně jako jiné, daleko standardnější interiérové dekorace, jsou i zdobné zásuvky a vypínače vhodné do všech pokojů. Do každého ale můžete koupit jiný typ dle vzhledu samotného pokoje. Pokud budete potřebovat například vypínač do obýváku, asi si nevyberete takový, na kterém budou vyobrazeny pohádkové motivy, ale model, který do tohoto prostředí pasuje daleko více. To samozřejmě platí v bledě modrém o všech místnostech. Vybrat si můžete u vypínače i zásuvky nejen tvar a velikost, ale samozřejmě také barvu. Když budete mít při vybírání dobrou ruku, dokážete všechny své elektroinstalační prvky sladit s prostředím všech pokojů.
distribuční napájecí zásuvky

Bohatá nabídka

Pokud si myslíte, že mezi elektroinstalačními prvky, které se mohou pyšnit svou zdobností, naleznete pouze vypínače a zásuvky, tak se mýlíte. Standardně se dnes dají pořídit i designové prodlužovací šňůry, které dnes potřebuje snad každá domácnost a své využití najdou i na různých pracovištích, například v kancelářích. Zrovna prodlužovačky se snaží většina lidí schovávat kde se dá, jelikož nevypadají příliš vkusně. V případě, že si ale zvolíte kvalitní typ, nemusíte už nic schovávat., například za televizi nebo bednu od počítače. Počítejte ale s tím, že prodlužovací kabely jsou přeci jen o dost dražší než jednoduché zásuvky, zvláště pak ty designově zajímavé

5/5 - (1 vote)