Žiješ jen jednou

Nekonečno způsobů využití

Jedna, dvě nebo hned tři. Kolik si jich pořídíte? Hledáte vhodnou postel do ložnice? Využijte klidně postel masiv 80×200. Nezdá se vám to vhodné, protože tento typ je malý a úzký? Abyste dosáhli kýženého výsledku musíte si pořídit dvě a dát je vedle sebe. Nepřipadá vám to jako dobrý nápad? Pak pro vás máme pár dobrých tipů, které vás možná přesvědčí o opaku. Výhody právě takovéto velikosti rozhodně převažují.

postel 80x200

Praktické vlastnosti a dokonalý design

  1. Snadnější manipulace – V případě stěhování nebo manipulování je daleko snadnější posunout, přemístit či demontovat jedno lůžko. Tato základní velikost je velice vhodná do každé místnosti. Snadno se demontuje a opět ji můžete kdekoliv znovu smontovat. Jakmile ji poskládáte, vůbec nepoznáte, že byla už jednou nebo několikrát rozebrána. Na kvalitu to nemá žádný negativní účinek. Takže první vlastnost – snadnější stěhování a demontování.
  2. Jednoduchý úklid kolem a pod lůžkem – Každá žena ví, jak je složité nadzvednout velkou a těžkou postel, je to vlastně nemožné, pokud máte manželský typ, který je velký a neforemný. Jenomže v případě dvou menších lůžek vedle sebe budete mít jistotu, že pokud náhodou budete potřebovat dostat se pod lůžko, tak to zvládnete jednodušeji. Můžete si tam snadno uklidit, vytřít, lůžko posunout, nadzvednout a tak podobně.

masiv postel

  1. Variabilní využití v budoucnosti – Pokud budete přemýšlet nad budoucností, pak je daleko jednodušší zbavit se jednolůžkových typů. Můžete je komukoliv věnovat, existuje spoustu možností využití, takže jednoduchý typ jistě využije každý z nás v domácnosti. Další variantou je, že si je necháte a vytvoříte z nich například dětský pokoj. Můžete dát další postel studentovi, který si vytvoří podobné dvojlůžko. Existuje opravdu spousta variant.
  2. Základní velikost pro mnohé využití – Navíc můžete právě tuto velikost využít kamkoliv. Hodí se do ložnic, kde vytvoříte kouzelné a báječné místo odpočinku. Budete si užívat kvalitní a dokonalý spánek po každičký den. Můžete z nich vytvořit báječný dětský pokoj. Takovýto typ se hodí také do studentských pokojů.
  3. Kvalitní materiál – Garance kvalitního přírodního materiálu vám přináší užitek z pohledu zdraví. Materiál je čistě přírodní, čistý, kvalitní, nezávadný a prvotřídní. Díky tomu získáte kvalitu a také estetický prvek do vašeho domova.
  4. Estetický vzhled a půvabný design – Jistě znáte pořekadlo: „Méně znamená více.“ Říká nám, že se věci nemusí nutně přeplácávat. Díky tomu můžete takto jednoduchý a elegantní styl vložit do každičkého interiéru. Nenaruší design a skvěle se přizpůsobí dalším dekorům.