Žiješ jen jednou

Nechte si udělat fotky, které budou výjimečné

Bez zaznamenání okamžiků, které pro nás mají jistý význam, se nikdo z nás neobejde. Nejčastějším způsobem, jak proměnit naše zážitky ve hmatatelnou vzpomínku – je pořízení fotografií. Každý z nás má jistě nespočet takových, které jsou pro něho velmi osobní a naopak jiné, které má vystavené na obdiv v prostředí domova.

Jestli ale toužíte po snímcích, které by se od těch vašich výrazně lišily, vyhledejte služby fotografa Zlín, který se zaměřuje na kategorii dětských fotek, rodinných snímků nebo těch novorozeneckých. A začít můžete už v době očekávání vašeho miminka.

botičky a žena

I příchod miminka je dobré zaznamenat

Jestli jste v očekávání a každou chvíli se vám narodí vaše děťátko, nezapomeňte se ještě předtím zúčastnit profesionálního focení. Snímky, které vám fotograf vytvoří se stanou památkou nejen pro ženu, ale pro celou rodinu včetně vašeho nejmladšího člena, který brzy spatří světlo světa. Uchovat si toto kouzelné a dočasné období totiž můžete nejen ve vašich vzpomínkách, ale i živě na portrétu, který znázorní proces, jak ve vás miminko rostlo.

Samozřejmě, že z něho nesmíte vynechat ani budoucího tatínka, který má velký podíl na tom, že vás bude doma o jednoho víc. A právě tímto druhem fotografií můžete začít sbírat fotky do vašeho prvního rodinného alba.

portrét miminka

Novorozenecký zážitek na celý život

Po narození vašeho děťátka byste neměli váhat ani nad možností nechat mu vytvořit jeho první a ještě tolik křehké fotografie, na kterých bude vypadat jako miminko z reklamy. Kouzlo profesionálního focení novorozenců spočívá v tom, že jim můžete vytvořit netypické, originální a velmi roztomilé druhy snímků, které zvýrazní jeho črty, jemné rysy, které zanechal porod nebo i tvářičku spokojeného děťátka, kterému nic nechybí.

Litovat myšlenky na to, že jste se během šestinedělí pro tento zážitek rozhodli, nebudete po zbytek vašeho života a důkazem toho budou fotografie, které vám to potvrdí kdykoliv se na nich podíváte.

2/5 - (1 vote)