Nebojte se experimentů v líčení!

Upoutejte pozornost svým pohledem!
Kouzlo očního kontaktu funguje téměř se stoprocentní úspěšností. Z módy pravděpodobně nikdy nevyjde kouřové líčení či tzv. nahé líčení. Použijte světlé perleťové stíny, nebo pokud chcete vyzkoušet něco netradičního, pořiďte si stíny se třpytkami. Jakou barvu byste si pro začátek měla pořídit? Měděná je jednou z nejuniverzálnějších barev napříč všemi věkovými kategoriemi. Hodí se do práce i na party. Vaše oči rozzáří, ať už je máte hnědé, šedé či modré. Toužíte vyzkoušet nějaké expresivnější líčení? Černé líčení se hodí zejména pro slavnostnější večerní líčení. Buď se pusťte do tajuplného kouřového líčení, nebo se zvolte velmi výrazné černé oční linky. Pokud se chystáte využít třpytky, myslete na to, že musíte nejprve aplikovat právě je a teprve poté nanášet make-up, abyste si ho neponičily.
sada laků na nehty
Svůdné rty Vám dodají sebevědomí!
Rtěnka na rtech působí na naše sebevědomí mnohdy jako boty na vysokém podpatku. Jakmile si je obujete, cítíte se hned ženštěji. Totéž platí i při aplikaci rtěnky a nemusí se jednat právě o sytě červenou. Pro běžné denní nošení se hodí jiné odstíny lépe. Které to jsou? Takzvaná „nude“, tedy rtěnka ladící k nahému líčení. Tato rtěnka je jemná a vaše rty přirozeně zabarví. Nechte si poradit v drogerii, která rtěnka odpovídá Vašemu typu. O něco výraznější je barva terakotová. Pokud sáhnete po jejím červenohnědém odstínu, Vaše líčení se stane nápadnějším. Experimentátorky ocení temně višňovou barvu rtěnky.
červené rtěnky
Tato barva je samozřejmě nepřehlédnutelná, ale proč si pocit nepřehlédnutelnosti aspoň občas nedopřát? Pokud sáhnete po výraznějším barevném tónu, automaticky to klade větší nároky na stav vašich rtů. Je vám snad jasné, že na popraskaných rtech bude rudá rtěnka poutat pozornost, ale zcela odlišnou, než jakou bychom si přály. Nezapomeňte tedy své rty nejprve vyhladit hydratačním balzámem.

Nebojte se experimentů v líčení!
4 (80%)2

zijesjenjednou.cz