Na podzim samet od hlavy až k patě

Tento přepychový materiál bude hrát v příští sezoně prim. Je měkký, příjemný a na podzim skvěle zahřeje. To snad proběhne nová sametová revoluce. Bude to spíše renesance. Návrat k materiálu, který se po letech dostal na výsluní módního světa. Dostal se na oblečení, kabelky, boty i čepice. Moderní pojetí sametu je zcela jiné, než ho pamatujeme z minula a pokud budeme vědět, jak na to, podaří se nám ho zkombinovat do denního looku.

Na zimu prošívanou bundu!

Jestli máte někde ve skříni schovanou prošívanou péřovou bundu, kterou nosíte jenom na hory? Možná je načase ji vytáhnout Puffa je in! Naučíme vás, jak tenhle módní kousek nosit. Největší módní domy se začaly předhánět v nabídce prošívaných péřových bund. Modelky je předvádějí na všech významných molech světa. A to dlouho péřovky v módním světe oblíbeny nebyly. Vyvolávaly pocit, že kdo je nosí ve městě nemá dostatek stylu. A že je líný. Nyní je ovšem všechno jinak. Nejpohodlnější trend této zimy je na světě. A určitě si ho zamilují všechny zimomřivky, které se konečně zahřejí.
dívka v zimní bundě u vody

A do společnosti v plisované sukni

Skládaná látka vypadá skvěle a hodí se i do společnosti. Chcete ji také vyzkoušet? Delikátně skládanou látku proslavil v roce 1993 japonský návrhář. Nyní se znovu objevuje ve všech aktuálních kolekcích. Nosí se na midi sukních spolu se svetry a kabáty, na topech a košilích. Nebo je můžete nosit na volnýchplisovaných kalhotách. A zde jsou důvody, proč máteplise zařadit do šatníku i vy:
žena v červené
• dokáže každé oblečení povýšit a i jinak zcela obyčejné kombinaci dodá na eleganci
• nepomačká se vám během dne, a pokud ano, nebude to vidět
• nepohodlí se nemusíte bát, volné skládané kousky jsou super záležitostí
• umí být nenápadné i extravagantní, je jen na vás, jestli zvolíte metalický odstín a maxi sukni nebo černé kalhoty – plisování vypadá dobře na všem.

Na podzim samet od hlavy až k patě
4.7 (93.33%)3

zijesjenjednou.cz