Žiješ jen jednou

Mobilní domy

Bydlíte u rodičů a chtěli byste se odstěhovat, ale nemáte tolik peněz na to, abyste si postavili vlastní baráček, který by Vám sloužil na bydlení? Pokud je tohle Váš případ, tak pro Vás máme skvělou zprávu. Náš mobilní dům je nejlepším řešením pro Vaši situaci. Je snadno a rychle postavený. V našem katalogu si vyberete, který typ se Vám nejvíce líbí, my vše zařídíme. Zařídíme úpravu terénu před celým položením baráčku. Dále zařídíme i servis a montáž. Vy se nebudete muset absolutně o nic starat. Jistě si zde najde každý to, co potřebuje. Můžete si vybrat, jestli byste chtěli nějakou chatku na rekreaci nebo jestli dáte přednost většímu modelu na bydlení, který je sestavený stejně jako normální byt.
Nízká cena

Tohle Vás jistě bude co nejvíce vyhovovat. Naše ceny jsou mnohem nižší, než kdybyste si chtěli postavit sami svůj vlastní domek. Nemusíte tak žádat o stavební povolení. Nemusíte vykopávat základy. Je to mnohem jednodušší, rychlejší a hlavně levnější. Nepoznáte rozdíl mezi normálním domem a mobilním. Nebudete se muset starat ani o žádné opravy, to všechno zařídíme. Aby Vám tam bylo teplo, tak se staráme i o zateplení. Od nás můžete očekávat kompletní servis a můžete se na nás maximálně spolehnout. Na Vaší spokojenosti nám záleží co nejvíce, proto se snažíme, abyste byli opravdu maximálně spokojení.
Bydlení snadno a rychle
Buď se přijedete podívat na naši pobočku a domluvíte si s našimi profesionálními zaměstnanci vše potřebné nebo nám napište a my Vám všechno řekneme. Rozhodněte se ještě dnes, ať můžete co nejdříve bydlet a jste spokojení.
Výhody

·         Nízká cena, vysoká kvalita
·         Servis z naší strany
·         Rychlé a jednoduché řešení
Díky nám si splníte vlastní sen. Budete mít vlastní bydlení a to tak rychle za tak nízkou cenu. To se Vám u nikoho jiného nepodaří, tak k nám vložte Vaši důvěru.