Maxi sukně – pohodlí a elegance pro letošní léto

V sedmdesátých jely zvonáče, v osmdesátých mini, v devadesátých plísňáky, v prvním desetiletí nového milénia leginy. A teď? Teď se nosí všechno. Důraz se začíná klást na originalitu vyjádření i vzhledu. Zajímavé jsou třeba právě maxi sukně.
 děvče na vaně
Proč maxi sukně?

Výhod mají spoustu. Musíte si je občas elegantně přidržet, když jdete do schodů a cítíte se na chvíli jako dáma z dávných časů. V historii minulého tisíciletí totiž dámy nosily dlouhé sukně vždy a všude. Nebojte, nemusíte se zrovna škrtit v korzetu nebo obléknout širokánskou krinolínu, se kterou neprojdete dveřmi. Moderní doba nabízí různé alternativy.
focení v noci
 
Typy sukní
 
Užší sukně se nosí v bocích, to sluší hlavně méně zaobleným chlapeckým typům postav. Áčkové, které se nosí v pase, doplněné páskem, takže krásně zvýrazní postavu a zalichotí křivkám. Ty se hodí pro postavu typu „přesýpacích hodin“ anebo „hrušky“.
K dlouhým sukním dokonale pasuje crop top, krátké tílko sahající do pasu nebo i větší výstřih, který by třeba k leginám nebo skinny džínám působil vulgárně.
Dlouhé sukně mají letní nádech, jsou vzdušné a pokud zvolíte správný materiál, bude vám v nich příjemně.
 Často jsou součástí takzvaného boho stylu, tedy stylu bohémského, který zahrnuje lehké materiály, volné oblečení, korále, květované čelenky a propaguje lásku k životu.
Ale i pokud máte styl úplně jiný, maxi sukně do vašeho šatníku patři. Najdete jednobarevné elegantně laděné nebo třeba retro vzory, sportovnější, k dostání jsou teplé i letní. Můžete kombinovat barvy a vzory a jít třeba i do těch divočejších.
Tento typ odívání unosíte i v chladnějším počasí, stačí přes topík hodit bundu nebo obléknout svetr. Takže v zimním období nemusíte nosit jenom kalhoty, ale můžete se zahřát a zároveň se cítit žensky.
Každá žena si mezi maxi sukněmi může najít to, co bude sedět právě jí. Zaujaly vás?

Maxi sukně – pohodlí a elegance pro letošní léto
2 (40%)3

zijesjenjednou.cz