Žiješ jen jednou

Když už je popito

Člověk, který požije alkohol, nesmí až do vystřízlivění usednout za volant. Pokud tak učiní, vystavuje se hrozícímu trestu, případně i dalším a horším následkům, jako jsou ztráty na majetku, zdraví a životech. To už se dávno a všeobecně ví.
Jenže co když měl někdo v úmyslu zajet někam autem a pak se odsud stejným způsobem i vrátit, jenže z nějakého důvodu tam alkoholu neodolal? Takový by se měl vrátit jinak, dejme tomu veřejnou dopravou nebo s někým, kdo je střízlivý a sveze ho.dopravní nehoda.jpg
To se dá zařídit. Ale jedině v případech, kdy vozidlo takového člověka může na onom místě zůstat stát a být vyzvednuto později, případně někdy jindy někým jiným.
Jenže co když má spolu s oním člověkem nezbytně odjet i jeho vůz? Aby stál někde jinde, kde ho bude zapotřebí, a ne někde, kde bude těžko dosažitelný?
Pražané mají v tomto ohledu nespornou výhodu. A to tu, že se jim nabízí profesionální odvoz vozu Praha Convoy. Jedná se totiž o firmu, která se živí právě převozem takovýchto lidí v jejich vlastních vozech.
Když si člověk pomoc této firmy domluví, přijedou pro něj na dohodnuté místo hned dva profesionální řidiči. Z nichž jeden nastoupí do zákazníkova vozu coby řidič a spolehlivě ho dopraví do cíle, zatímco druhý řidič je následuje ve voze firemním, aby v cíli svého kolegu opět vyzvedl a odvezl.alkoholické drinky.jpg
Zájemce se tak dostane bez ohledu na hladinu alkoholu v krvi tam, kam potřebuje, svým vozem, ale přesto bezpečně, bez rizik, jako je ztráta řidičského průkazu, záchytka, nemocnice, soud a hřbitov. Neohrozí sebe ani nikoho jiného a tratit nebude ani na škodách na majetku. Jen bude muset zaplatit, což je logické u každé služby, a to cenu, jež je již předem známa z ceníku.
A i když zdejší ceny nejsou zrovna z nejnižších, určitě je jejich zaplacení daleko šťastnější volbou než riskování za volantem. A tak kdo myslí, zaplatí. A nezaplatí ani zdaleka tak, jako ten, kdo nemyslí.

3.6/5 - (5 votes)