Žiješ jen jednou

Když se hubnout nedaří, zkuste proteiny

Snaha zhubnout by byla, ale výsledky se stále nedostavují? Nezoufejte, řešení existuje. Pravda je však taková, že většina diet vůbec nefunguje. Některé zase na oko zafungují, ale po krátkém čase se váha vrátí na původní hodnoty nebo naopak ještě naroste.
Chcete-li zdravou a fungující dietu bez jo-jo efektu, zkuste proteinovou dietu, jinak také keto dietu či bílkovinnou dietu https://www.prodietix.cz, která využívá přirozených jevů v organismu. Zde tzv. stavu ketózy, do kterého se organismus dostává po několika dnech za zvýšeného příjmu proteinů, ale s maximálním omezením cukrů a tuků.
Při tomto stavu tak umí organismus spalovat tuky, nikoli však svalovou hmotu. Což je bohužel běžné u mnoha ostatních diet, že kromě tuků mizí více či méně i svalová hmota. To ale nepotřebujeme, protože ve svalech se tuky především spalují.¨salmon

Několik fází, kterými ale musíte projít

Proteinová dieta má několik fází, které je bezpodmínečně nutné dodržet, chcete-li, aby účinek byl trvalý. Jíst také musíte speciální stravu, která se skládá z proteinů, což s běžnými potravinami není snadné dosáhnout.
· První je fáze váhové redukce, kdy dochází k největšímu úbytku na váze. Zde musíte striktně dodržovat daný jídelníček složený většinou ze speciálních potravin.

· Druhá je fáze stabilizační, kdy dochází k fixaci váhového úbytku a postupnému zavádění běžné stravy do jídelníčku.

· Ve třetí, fixační, části dochází k návratu k běžnému jídelníčku a zafixování stavu organismu. Pak tedy nedochází k jo – jo efektu.
Všechny fáze je nutné dodržet. Jejich délka i jídelníček se liší člověk od člověka, záleží totiž na individuálních vlastnostech a výchozím stavu každého.
Při proteinové dietě se rozhodně nevyhýbejte pohybu. Máte-li pochybnosti o svém zdravotním stavu, určitě se před začátkem poraďte s lékařem. green