Žiješ jen jednou

Kdo by rád uklízel?

Je už taková tradice, že než začnou Vánoce, musí se zvládnout předvánoční úklid. Tak to chodí už dlouho. A děláme to tak i my, kdo víme, že Ježíšek neexistuje a my ho tak nemůžeme odpudit tím, že nebude náš příbytek dokonalý.
Jenže se nám do toho většinou zase až tak moc nechce. Mužští to dávají najevo neskrývaně. A ruku na srdce – ani i my hospodyňky z toho nejsme zrovna odvázané. Jenže tradice je tradice, a tak zametáme, vytíráme, luxujeme, utíráme prach, leštíme dlažbu, drhneme koupelnu, myjeme okna, zkrátka děláme všechno pro to, aby to u nás před svátky dobře vypadalo.
věci na úklid podlahy
A potom přijdou Vánoce a my se konečně můžeme na chvíli rozvalit u stromečku nebo televize. A odpočinout si po tom maratónu. Který často zaviní, že pro nás ani začátek svátků není krásný, protože se z toho šílenství napřed musíme vzpamatovat.
Jenže domov musí být před svátky uklizený víc, než kdykoliv jindy, musí být perfektní. Tečka.
sada na úklid
Ale už jsou mezi námi i lidi, kteří na to vyzráli. Kteří dodržují tradici předvánočního úklidu a přitom z toho nejsou ani trochu vyčerpaní nebo otrávení. Mezi takové patří třeba ti, kdo sázejí na úklid bytu Praha 5 http://purehouse.cz/uklid-domacnosti-bytu-kancelari/. Tady si totiž může každý z Prahy a okolí sjednat úklid. A to nejen předvánoční, ale klidně i celoroční, a nejen u sebe doma, ale klidně i v celém domě, kanceláři nebo kancelářské budově. Stačí se tady dohodnout na podrobnostech, na tom, co zákazník od téhle firmy očekává, a jako by se stalo. Uklidí za kohokoliv kdekoliv v Praze 4, 5, 6, 8, 9 a 10, v Berouně nebo Benešově. A třeba za člověka i vyžehlí, umyjí okna, odklidí sníh. Kterýkoliv den, pracovní i sváteční, jsou tu pro každého z nás. Třeba i pro ty, kdo chtějí mít na Vánoce perfektně uklizeno, ale nechtějí si uklízením pokazit nadcházející nejkrásnější svátky v roce.