Jaro v šatníku i jako dekorace!

Už jste taky nervózní z věčného čekání na jaro? Nedostatek sluníčka na vás působí depresivně? V bytě máte zbytky zimních ozdob a ve skříni teplé svetry a bundy? Pojďte to trochu změnit a začít vítat jaro. Tady je pár rad, jak začít. 

Začněte šatníkem. Vyrazte na nákupy! Nemusíte utratit tisíce, ale nějaký nový jarní kousek v šatníku vám určitě zpříjemní tyto chmurné dny. Největším trendem letošního jara jsou světlé džíny s dírami. Že žádné nemáte? Nevadí, zkuste si nějaké vyrobit. Vezměte staré džíny (pokud jsou ošoupané, tak nevadí, tím lépe) a pořádně se na nich vyřáděte. Stříhejte, trhejte, nebo použijte smirkový papír.
radost v přírodě
Dalším kouskem, který by ve vašem jarním šatníku neměl chybět je svetr, je to móda, která nikdy neomrzí, dá se nosit prakticky ke všemu a navíc se skvěle hodí na mrazivá jarní rána. V neposlední řadě si určitě pořiďte hit posledních let – maxi šálu, pokud se domníváte, že je to kousek spíše do zimního šatníku, jste na omylu. Nic se totiž k jarní bundičce nehodí více, než velká šála, která vás nejen zahřeje, ale i docelí váš outfit.     

Inspirace zahraničím. Pokud zvolíte nákupy v zahraničí, tak na fashion weeku v Miláně v tom mají jasno. Čím barevnější tím lepší, takže co takhle přivolat jaro v sluníčkově žluté?
narcisy a kamínky
Dekorace. V tomto ohledu je nejlepší dát na dojem. Udělejte si procházku po městě. Projděte galanterie a květinářství a jistě vám něco cvrnkne o nos. Zkuste si například koupit, místo řezaných tulipánů, které vydrží jen pár dní,  nějaké v květináči a květináč si sami oživte. Typ pro letošní jaro je pletení, a různé ozdůbky spojené s textiliemi. 

Vyrazte tedy ještě dnes na menší nákup, ale hlavně bez hysterčení, že nemáte co na sebe – na sebe máte vždy něco. Proto pokud nechcete měnit šatník, zajděte třeba do kadeřnictví nebo na manikúru. Po dlouhých měsících chození v kabátu jako kukla tedy konečně vykoukněte ven a probuďte se, jako právě vylíhnutý motýl.

Jaro v šatníku i jako dekorace!
3.8 (75%)4

zijesjenjednou.cz