Jak na odhalená ramena

V létě, když je vedro až k zalknutí, chceme mít co nejkratší kousky oblečení. Vždyť je tak chladivé, sexy a ještě k tomu trendy. Dnes si povíme, jak nosit trend odhalených ramen a zda se hodí pro každou z nás. S odhalenými rameny můžeme nosit jak šaty, halenky, tak i nejrůznější topy. Odhalená ramena sluší všem postavám. Působí žensky, romanticky, ležérně, prázdninově a pohodově.  Existují ale i negativa těchto kousků oblečení.
odhalené rameno

Ukažte ramena

Ideálně odhalená ramena sluší ženám a dívkám:
o   Které mají užší ramena a širší boky, tedy postavám typu A. Vodorovná linie vrchní části oděvu totiž krásně vyrovnává proporce a tělo tak získá na harmonii.
o   Které mají drobnější a pevná ňadra, protože volánky a náběry v těchto částech těla přidají na objemu. Tím budou působit více žensky.
Pozor na tento styl odhalených ramen by si ale měly dát ženy a dívky, které:
o   Mají velké a těžké poprsí. To bude nabíráním působit ještě mohutnějším dojmem a přidá opticky navíc několik kilogramů.
o   S hranatými a širokými rameny. Tento střih na ně ještě více upozorní.
o   Mají rády pohodlí a volnost. Odhalená ramena totiž tělo tísní. Také mohou mít pocit, že stále něco padá a také je omezuje.
osvětlení hvězda

Z jakých materiálů

Pro tento střih jsou vhodné jemné materiály se splývajícími volánky. Pokud by byla látka příliš tuhá, mohla by odstávat a přidávat kila. Pro minimalistky jsou vhodné též modely bez volánků. Je několik způsobů, jak odhalit linii ramen. Jedním z nich je, že odhalíte ramena obě. Na správném místě bude oděv držet pevný lem výstřihu.
řetízek s křížkem
Ten je někdy kombinovaný s užšími ramínky. Ta mohou být často i zavazovací. Pokud nemáte odvahu, nebo se domníváte, že pro vás tento střih vhodný není, zvolte umírněnější řešení odhalených ramen. Jsou to topy či halenky s průstřihy v oblasti ramen. Zvolit můžete i asymetrické tvary výstřihů. Efektní kousky s jedním rukávem a s jedním ramenem spadlým jsou aktuální hit.

Jak na odhalená ramena
4.5 (90%)2

zijesjenjednou.cz