Žiješ jen jednou

Forex a jeho kouzlo

Volné finance ležící v bance ztrácí svoji hodnotu a inflace z nich ukrojuje každý rok několik procent. Proto je potřeba, volné finance investovat a zajistit si minimálně pokrytí postupné ztráty hodnoty. Způsobů, jakými můžeme finance investovat jsou stovky a nejčastějšími jsou investice do akcií, dluhopisů, měn nebo nemovitostí. Všechny tyto způsoby mají své klady a zápory a pro všechny jsou potřeba podrobné informace i stovky hodin studia.
Vývojový graf na tabletu

Měny a jejich možnosti

Měny jsou jedním z nejčastějších investičních nástrojů, pomocí kterých mnoho lidí vydělává každý den nemalé sumy, a to sledováním vývoje grafů, předvídáním růstů a pádů a analyzováním nejrůznějších informací. Patřit mezi ně přitom můžete i Vy, a to díky https://www.tradecz.cz/ic-markets/, kde se dozvíte všechny potřebné informace o obchodování s měnami na různých platformách. Výhody, nevýhody, poplatky, členství. Všechny tyto informace naleznete přehledně v jednotlivých sekcích a sami se na jejich základě můžete rozhodnout, zda Vám daná platforma vyhovuje nebo nikoli. Kromě platforem u nás naleznete i podrobné návody těch nejznámějších strategií, stejně tak jako popisy efektu trhů nebo způsoby, jak analyzovat grafy. Během několika měsíců se z nuly můžete dostat až do pozice znalce a můžete začít obchodovat podle svých vlastních analýz a s vlastními finančními prostředky.

V případě, že si ještě nejste jistí svými schopnostmi, můžete zkusit některý z demo účtů, na kterém můžete obchodovat s virtuálními penězi a vyzkoušet si tak svoje schopnosti v ostrém provozu.
Dolarové bankovky

Disciplinovaní investoři jsou schopni zhodnotit vklady i v řádech několik desítek procent, a to v řádech několika týdnů. Patřit mezi ně můžete i Vy, a to důkladným studiem, trpělivostí a správnou analýzou měn, do kterých chcete vložit své peníze. Obchodování s měnami přitom není jen o penězích. Je to také zábava, která Vás zcela pohltí a umožní Vám vydělávat si koníčkem.