Žiješ jen jednou

Darujte akční odpoledne

Leckdy se stane, že marně přemýšlíte a lámete si hlavu s dárkem pro blízkého oslavence. Originalita se cení, takže nepropadejte panice, a darujte příjemně zvýšený adrenalin https://www.lazerfunpraha.cz/.
Ne, nemusíte zajišťovat let balónem, nebo seskok padákem. Ani výletní let vyhlídkovým letadlem. Akční zábavy v podobě návštěvy laserové arény si můžete prožít společně s oslavencem.

DSC_0193

To je přece ono!
Na několik minut se stát agentem, který zachraňuje svět, to je skvělá zábava, kterou můžete prožít jen a jen v laserové aréně. A navíc je to originální dárek, za který Vám oslavenec bude vděčný! Celé odpoledne můžete strávit na oslavě, která je proložena laser game rozmanitého druhu. A že na takovém místě nemusí chybět ani tradiční narozeninový dort, to je jednou jisté. Všechno se dá přece domluvit. Osvěžení po každé hře a živá debata o právě uskutečněné hře k oslavě také patří. A pokud jste ani Vy nikdy nenavštívili podobnou arénu, věřte, že je načase! To byste snad patřili k těm posledním, kdo si laserové hry v aréně neprožili na vlastní kůži.

Takže neváhejte.
Jestli jste skutečně laserovou arénu ještě nepoctili svou přítomností, vyzkoušejte si to sami nanečisto, abyste věděli, do čeho jdete. A teprve potom buďte dobrým rádcem oslavenci, pro kterého netradiční oslavu chystáte. A hlavní je, že se takové skvělé laserové zábavy může účastnit kdokoliv. Věk není omezující a pohlaví už vůbec ne. Od dětí, přes ženy až k chrabrým mužům můžete všem dopřát akční rozptýlení, na které budete dlouho vzpomínat. Anebo nejenom vzpomínat, ale také pravidelně navštěvovat. Uvidíte, jak Vás jednotlivé laserové hry vtáhnou do svých strategických sítí!

labyrint (33)

Zbraně jsou jenom jako. Nebojte.
Možná se trochu zaleknete toho, že jde o bojovou hru. To, že jsou laserové zbraně neškodné, to je Vám jasné. A v tomto směru budete muset uklidnit starší osazenstvo oslavy. Jde především o chytrost, strategii, důvtip a mrštnost. Na tom jsou laserové hry stavěny.

1/5 - (1 vote)