Žiješ jen jednou

Dárek pro maminky

Někdy prostě potřebujeme trochu inspirace a pomoci i s výběrem dárku pro člověka tak důležitého, jako je máma. Při obdarovávání můžeme zvolit několik cest:

  • Klasické

Řadí se mezi ně všechny květiny, přání, čokolády a bonboniéry. Vylepšenou klasickou verzí pak mohou být knihy nebo elektronika (například pořízení chytrého telefonu starším rodičům). V poslední době se na trhu vyskytuje nepřeberné množství různých čajů a káv, které by nebylo marné vyzkoušet. Zvlášť zajímavé a hezké jsou adventní kalendáře s čaji nebo kosmetikou pro ty, kteří se narodili například v říjnu nebo listopadu. Takovýmto dárkem člověk určitě neurazí a naopak ani převážně nepotěší. Pokud navíc máte mezi sebou důvěrný vztah, mohou působit velmi genericky.předávání květiny

  • Originální

Taky zahrneme veškeré zážitky, výlety a dobré večeře. Můžeme také pořídit poukaz do nějakého pěkného obchůdku nebo na procedury jako je masáž, kosmetika a mamce tak dopřát zasloužený odpočinek. Dalším originálním dárkem pro maminku může být i tričko se zajímavým, vtipným nebo milým popiskem. Sami si jej také můžete upravit podle toho http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/2065386-recenze-vetrelec-se-nekona-zivot-je-klise-becko-a-kolaz-presto-neurazi co zrovna chcete.
Zvlášť jednoduché a originální jsou pak ty dárky, o kterých víme, že po nich dotyčná osoba tajně touží. V konečném důsledku tohle přání nemusí být ani tak tajné, ale zaručeně potěší.matka a dcera v objetí

  • Ručně vyráběné

Kolik papírových přání zapatlaných od lepidla se třpytky a roztřepaným písmem jste darovali mamince v období školních let? Ručně dělané dárky tak ale nemusí nutně působit. Na internetu naleznete spoustu návodů na výrobu domácí kosmetiky (oblíbené jsou například šumivé koule do vany). Velmi milá je sklenička naplněná přáníčky na každý den typu – „Důvody, proč tě máme rádi“ nebo „Děkuji za…“. Ty si mamka může každý den číst a každý den ji vytvoří úsměv na tváři.
Nakonec je jedno, co budeme darovat, důležité je, že to bude od srdce a s láskou přijímáno.