Žiješ jen jednou

Co ženám na mužích imponuje, je někdy velmi překvapivé

Něha a citlivost – jakým způsobem chlapi přistupují k neživým věcem a k živým organismům, je ukazatel, který většina žen citlivě vnímá. Pokud je projev dostatečně něžný, bude pak pravděpodobně stejný i v budoucnu k ní samotné a k případným potomkům. Velmi tedy záleží na tom, jak citlivě dotyčný uchopí do ruky nástroje, knihy, jak zalévá a stará se o květiny, jak se chová ke zvířatům atd.

nevinný polibek

Chlapská záda – ženské pokolení touží se o toho „svého“ opřít. Tomu také napomáhají pevná a osvalená záda, neshrbená, sebevědomá, ale zároveň pružná a ohebná.

Ušní lalůčky – Lidské ucho je obrazem celého těla podobně, jako jsou chodidla. Je na nich umístěno několik stovek akupresurních bodů a citlivými doteky lze léčit jakýkoli tělesný orgán. Mnoho lidí tato tělesná partie vzrušuje, zvláště při pohledu z boku, a to buď pouhým pohledem, anebo při něžných dotecích.

Velké, ale jemné ruce – lidské dlaně mnohé z nás vzrušují, pokud jsou souměrné a jemné. Některé průzkumy ženských preferencí uvádí, že pokud je dotyčný objekt zájmu příjemný, přiměřeně svalnatý a není otylý, pak kromě znaků v obličeji pohled sklouzává hlavně na ruce a dlaně. Jsou-li čisté, upravené, s hladkou a jemnou kůží, atraktivita protějšku výrazně vzrůstá. Některé ženy se zalíbením sledují i mužská chodidla, zda nejsou zanedbaná, a zajímá je i souměrnost prstů a také zdravá klenba a stav nehtů. 

Dlouhé řasy – nejen ženské řasy, ale i mužské jsou pro mnoho lidí atraktivní a jsou součástí celkového sexuálního vzrušení.
muž na lavičce

Svaly na lýtkách a zápěstí – chlapi, kteří navštěvují posilovnu kvůli bicepsům, tricepsům, prsním svalům a trapézu, budou jistě překvapeni ze zjištění náhodného průzkumu ženských preferencí, který ovšem souvisí s anatomií mužského těla. Je totiž známo, že vypracovaná lýtka souvisí se schopností dobře se pohybovat po vlastní ose a být soběstačný – postarat se o rodinu, vytvořit potřebné zázemí, fyzicky pracovat, stát a chodit po svých delší dobu. Stejně tak svaly předloktí, jež jsou potřebné pro běžné domácí práce v kuchyni, nutné pro zabezpečení chodu domácnosti a drobné práce. Ani stehna a ani bicepsy nejsou zkrátka takovým středem zájmu jako lýtka a předloktí.