Zbavte se tvrdé vody

.

Je naprosto jasné, že péče o bazén začíná už při jeho prvním napouštění. Je důležité vodu zkontrolovat, jestli má v rovnováze hodnoty PH a okamžitě je srovnat. Také je důležitým krokem chlorace bazénové vody, která se nesmí podceňovat a musí se provádět opravdu pravidelně. Není na škodu, pokud při každé pravidelné údržbě přidáte do bazénové vody preventivně přípravek proti řasám, abyste právě problémům s řasami předcházeli.

potápšní

Jenže i všechna tato péče může přijít vniveč, pokud máte bazén napuštěn tvrdou vodou. Pokud si při pravidelné kontrole všimnete i jen náznaků tvrdé vody, jako jsou například bílé zákaly ve vodě nebo už horších a větších projevů v podobě vápenatých usazenin na stěnách či dně bazénu, tak je jasné, že máte bazén napuštěn tvrdou vodou a potřebujete tak zvaný změkčovač, kterým je právě přípravek bazénové chemie zvaný tabletová regenerační sůl.

Tabletová regenerační sůl je určena pro odstraňování přebytečných iontů vápníku a hořčíku z vody a pomůže vám zbavit se tvrdé vody a všech jejích projevů a tím pádem ochrání Váš bazén před poškozením, které by mohly zapříčinit usazeniny. Tento změkčovač se používá nejen v bazénech, ale také v domácích úpravnách vody a může být využit dokonce i ve Vaší domácí myčce na nádobí. Ano, přesně tak, v tak dokonalé čistotě je tento přípravek dodáván, že jej lze využít i v domácnosti.

.

kruh

Může se zdát, že péče o bazén je přímo alchymií nebo vědou, ale tak tomu opravdu není. Pokud se o bazénovou vodu staráte pečlivě, pravidelně provádíte kontrolu za pomocí testeru a dodáváte všechny potřebné přípravky bazénové chemie, tak je všechno v pořádku. A pokud ještě navíc využíváte pomocníků, které naleznete v bazénovém příslušenství, tak je péče o bazénovou vodu vlastně hračka a možná dokonce i zábava. Proto využijte všech našich přípravků a pomocníků a usnadněte si údržbu Vašeho bazénu.

Zbavte se tvrdé vody
4 (80%)1
.

zijesjenjednou.cz