Proč hubnout ve dvou a nefunět sama

Povzbuzujete se
To je základním kamenem celého úspěchu. Pokud víte, že to s vaší výdrží není slavné, ten druhý vás může podržet. Představte si, že byste ráno musela vstát o hodinu dřív, než musíte, jenom kvůli tomu, abyste si šla zaběhat. Co zvolíte? Otočíte se na druhý bok, anebo vstanete? Pokud jste domluvená s kamarádkou, že se sejdete v parku spolu, určitě vstanete. Navzájem se můžete hlídat i pomocí aplikace Superlife. Tam uvidíte veškeré pohybové aktivity svých přátel.

Pomáháte si
Kromě toho, že vás druhý donutí vstát a vyběhnout, tak vám bude také oporou v těžkých chvílích. Každý den není posvícení. Když se člověk snaží zhubnout, a ani po dvou měsících není vidět velký pokrok, může ho to srazit na kolena a bude se cítit bezmocně. Máte-li k ruce parťáka, nenechá vás klesnout na dno, naopak vám podá ruku a zvedne vás zpátky nahoru. Ve dvou to prostě nevzdáte.
Hlídáte se
Nikdo vás nezná tak dobře jako vy sama sebe: Pak má každý z nás ještě zrcadlo v podobě přítele nebo nejlepší kamarádky. A stejně to funguje i opačně. Má vaše kamarádka sklony k večernímu přejídání? Tak ji pozvěte na večeři na něco dobrého a dietního. Pohlídáte si jídelníček a ještě se pobavíte. S partnerem si můžete udělat třeba dvakrát v týdnu společné večeře a třikrát týdně večer zase chodíte cvičit. Tak kdyby měla vaše polovička šanci podvádět?
Jste si navzájem vzorem
Kdo by nechtěl na druhé působit jako zářný vzor? Podařilo se vám během několika měsíců zhubnout pár kilo? Určitě tím nakopnete k akci i svého blízkého. Když uvidí, že jste to zvládla vy, bude to chtít dokázat taky. A být někomu inspirací je úžasný pocit. Zatímco vy si pak budete už jen udržovat postavu, ten druhý vedle vás bude postupně ztrácet velikost za velikostí.
Nemůže vám nic vyčítat
Občas se můžete setkat s tím, že když se rozhodnete do toho pořádně šlápnout a zhubnout, okolí vám začne vyčítat, že na ně najednou nemáte čas. Když v tom nejste sama, nebudete tolik v zorném hledáčku vašich rýpavých přátel. A jestli vám to někdy vyčítal partner? Tak právě proto zapřáhněte do tandemu i jeho!

Užijete si víc legrace
Někdo chce prostě zhubnout a nemá potřebu se při tom kamarádit. Když si vyberete párové sporty, budete mít jistotu, že se nemusíte seznamovat s nikým jiným. Kromě toho můžete vyzkoušet něco nového! Co takhle jízdu na tandemovém kole? Te zvládnete jen s člověkem, kterému věříte!
Pokud patříte k typům, sužuje tréma, nezbývá vám jiná možnost, než si svou vlastní posilovnu a tělocvičnu v jednom zařídit doma. Inspirujte se článkem

Proč hubnout ve dvou a nefunět sama
Ohodnoťte příspěvek

zijesjenjednou.cz